Coca-Cola

Coca-Cola
Coca-Cola
Belki çıktığından beridir tartışılan bu ürün gerçekten bizler için sağlıklı mıdır? içerisinde alkol barındıyor mu? yada başka bir zararlı madde içerisinde bulunuyor mu?


Yukarıda verilen resimde anlayacağınız üzere, şeker, yağ, protein vs.. gibi değerler verilmektedir. Ancak bundan 120 yıl önce içerisinde alkol barındırdığı şu haberle ispatlanmıştı;


Tam olarak halen yapılışı ve formülü gizli tutulan koka kola (Bizde biliyoruz ama güzel Türkçemizi burada yaşayalım) gerçekten içerinde Alkol bulundurabilir. İçerisinde meyan kökü ile ilk gündeme gelmişti. Afedersiniz fare meselesi yani anladınız sayıyorum ve burayı geçiyorum. Arkadaşlar bu ürünlerin içerisinde bolca kafein var buda bağımlılık yapıyor, bu kola'yı içen bir daha içmek istiyor, siz düşünün artık. Renkli içeceklerin rengini sağlamak için böcek kalıntıları kullanıldığı da bilimsel makalelerde geçiyor. Dikkat edelim İÇMEYELİM İÇİRMEYELİM. Neden çünkü bunu aldığınızda israil amerika gibi ülkeler gelir sağlıyor. Bu ülkeleri boykot için içmeyelim.
Coca-Cola Coca-Cola Reviewed by Sefa Gedik on 00:37 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.